0 414 318 11 11
bilgi@uygunerplaza.com

PROFLEET

PROFLEET NEDİR?

Profleet, Brisa tarafından ağır vasıta filolarının operasyon maliyetlerini en aza indirmeleri için geliştirilmiş, standart hizmetler yerine filolara özel çözümler sunan danışmanlık ve hizmet paketidir. Uyguner Plaza olarak bizde bu hizmetin parçası olarak hizmet vermekteyiz.

PROFLEET İLE HANGİ HİZMETLER VERİLİR?

Filonuza özel uygulanan Profleet danışmanlık hizmeti, koruyucu bakım uygulamaları ve ürün paketiyle en düşük kilometre başına lastik maliyetine ulaşmanız amaçlanır. Profleet kapsamındaki çözümler ile lastik ve lastik kaynaklı yakıt, servis gibi operasyonel maliyetlerinizde önemli tasarruflar sağlarken, düzenli kontrol edilen lastiklerinizle yola güvenle devam edersiniz.

Yeni Lastik

Araçların yol ile temasını sağlayan lastikler belli süreler sonrasında aşınarak kullanılamaz hale gelir. Bu nedenle de belli süreler sonrasında bu lastiklerin değişmesi gerekmektedir.

Tamir

Çok daha düşük maliyetle yeni lastiğe eş değer performans sağlayan tamir hizmeti profleet kapsamında Uyguner Plaza tarafından sağlanmaktadır.

Lastik Kaplama

Düşük maliyet, yüksek güvenlik. Lastiklerinizin performansı düşmeksizin yollarda tutmak mümkün. Aşınmış lastiklerin ömrünü uzatıp maliyeti yarı yarıya düşürmek için yapılan bu işlem sayesinde ürün uzun süreli kullanıma uygun hale getirilmektedir.

Bilgilendirme

Düzenli bakım sayesinde lastik kaynaklı yolda kalmalar ve kazalarda önemli ölcüde azalma sağlarsınız.

Projelendirme

Mümkün olan en düsük km basına lastik maliyeti, yakıt tasarrufu ve azalan servis maliyetleri ile yıllık planlarınız belirlenir, proje bazlı bakım paketleriyle filonuz güvenle hizmet vermeye devam eder.

Binek Araçlarda Rot Ayarı

Milyarlarca lira değerindeki araçların kullanımında dikkat edilmesi gereken husuların başında, rot-balans ayarı geliyor. Profleet hizmeti ile filolarınızda ki tüm binek araçların rot ayarları tarafımızca yapılıyor.

Copyright © 2017 MilaSoft Yazılım Tüm Hakları Saklıdır.